ГАРАНТІЯ WAVIN CZECHIA S.R.O

Гарантія 10 років

ЩО ЗРОБИТИ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ІНСТАЛЯЦІЇ СИСТЕМИ EKOPLASTIK?

Порадьтеся та проконсультуйтесь у регіонального представника WAVIN Czechia s.r.o в Україні, щодо того, як правильно оформити гарантію саме на Ваш об’єкт. Це слід зробити перед початком робіт. Контакти представника в Україні знаходяться тут

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Компанія Wavin Czechia s.r.o усвідомлює свої обов'язки перед замовниками і споживачами. Якість виробів системи Ekoplastik підтверджують не тільки міжнародні сертифікати, а й загальний підхід фірми до цього питання. З самого початку своєї діяльності компанія приділяла велику увагу якості сировини і її обробки. Ми використовуємо сировину тільки від найбільших і найкращих європейських виробників. Знаємо з багаторічного досвіду, що наші постачальники здатні гарантувати стабільну якість сировини. Завдяки добре оснащеним випробувальним лабораторіям ми можемо перевіряти не тільки якість наших виробів, а й якість сировини, що постачається нам. Хоча витрати на оснащення лабораторій та її роботу складають значну частину, проте ми впевнені, що продаємо нашим замовникам дійсно якісний товар. За нагальної потреби ми можемо надати дані про періодичність контролю, що відповідають усім вимогам видачі сертифіката DVGW в Німеччині.

На всі стандартні вироби Системи Ekoplastik, вироблені компанією WAVIN Czechia s.r.o у складі готової до експлуатації, повністю змонтованої, та належним чином випробуваної системи наша фірма дає гарантію 10 років. Обов’язковою умовою надання гарантії є дотримання всіх правил, викладених в Інструкції з інсталяції системи Ekoplastik PPR. Дана гарантія означає компенсацію всіх матеріальних збитків, що спричинені з вини заводу-виробника, включаючи вартість робіт з відновлення працездатності системи, та витрат, пов'язаних з усуненням шкоди, аж до 1.000.000 євро.

На всі інші вироби Системи Ekoplastik, виробництва WAVIN Czechia s.r.o а також на обладнання WAVIN Ekoplastik діє гарантія терміном 2 роки.

ВАЖЛИВО! ПРО ОФОРМЛЕННЯ ГАРАНТІЇ

1) Гарантія оформлюється тільки на повністю змонтовану, випробувану належним чином, та готову до експлуатації систему пластикових труб і фітингів Ekoplastik, виробництва WAVIN Czechia s.r.o

2) Якщо в межах одного об’єкту змонтовано декілька інженерних систем різного функціонального призначення (наприклад система опалення, водопостачання, кондиціювання, транспортування стисненого повітря, тощо), окрема гарантія оформлюється на кожну із систем.

3) Продукція марки WAVIN Ekoplastik, що підпадає під гарантію, повинна бути придбана тільки у підтверджених виробником офіційних точках продажу - авторизованих партнерів WAVIN в Україні. З метою протидії продажу контрабанди та фальсифікату, виробник залишає за собою право перевірити походження продукції, її справжність, та має право відмовити у наданні гарантії, чи відповідальності за страховий гарантійний випадок, якщо офіційне походження продукції не буде доведене.

4) Усі деталі (пластикові труби і фітинги) у складі Cистеми Ekoplastik, що підпадає під гарантію компанії WAVIN Czechia s.r.o, повинні бути тільки виробництва компанії WAVIN Czechia s.r.o. Виробник залишає за собою право здійснити перевірку виконання даної умови, та відмовити у наданні гарантії, якщо таку умову буде порушено.

5) Інсталяція Cистеми Ekoplastik повинна бути здійснена виключно з дотриманням вимог Інструкції з інсталяції WAVIN Ekoplastik та чинних будівельних нормативів України. За якість прокладання і кріплення системи, виключну відповідальність перед замовником несе виконавець робіт. У разі сумнівів, замовник має право звернутися до виробника за відповідною експертною допомогою, та за рекомендацією виконавців, що на думку виробника, мають відповідну кваліфікацю.

6) За дотримання умов зберігання і транспортування до замовника продукції WAVIN Czechia s.r.o та за наслідки недбалого ставлення до зберігання та транспортування продукції, відповідальність несе виключно продавець, що беспосереднью постачає продукцію замовникові. Замовник має право звернутися до виробника за відповідною експертною оцінкою.

ДОКУМЕНТИ, ЩО ПОТРІБНІ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ГАРАНТІЙНОГО СТРАХОВОГО СЕРТИФІКАТУ НА 10 РОКІВ

1) Юридична назва (згідно з ЄДРПОУ) та повна адреса будівельно-монтажної фірми, що виконала монтаж;

2) Адреса об'єкта, де була змонтована Cистема Ekoplastik;

3) Копія рахунку-фактури або товарно-транспортної накладної, яка підтверджує офіційне постачання продукції компанії Wavin Ekoplastik будівельно-монтажній фірмі;

4) Копія протоколу проведення випробувань* тиском з підписами представників кінцевого замовника, або інвестора, які контролювали проведення гідравлічних випробувань;

5) Фотодокументація:

5.1) Фотографії зовнішнього вигляду об’єкта, де інстальовано Cистему Ekoplastik;

5.2) фотографії частини змонтованого розподільчого трубопроводу і стояка;

5.3) фотографії з випробувань тиском (обладнання для гідравлічних випробувань, тиск на манометрах).

6) Інша документація, що її може запросити страхувальник.**

__________________

* Бланк протоколу випробувань можна роздрукувати з Інструкції з інсталяції WAVIN Ekoplastik перед проведенням випробувань.

** У кожному конкретному випадку кількість необхідних документів може відрізнятися.

ДОКУМЕНТАЦІЯ І ДАНІ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПРЕТЕНЗІЇ*

1) Документ про покупку товару (Фіскальний чек, рахунок-фактура, товарно-транспортна накладна з підписом офіційного продавця);

2) Дата інсталяції, юридична назва та фактична адреса компанії (згідно з ЄДРПОУ), що виконала інсталяцію;

3) Повна адреса об’єкту, де стався аварійний випадок і дата випадку;

4) Копію Посвідчення інсталятора (за зразком WAVIN Ekoplastik) майстра, що виконував інсталяцію;

5) Протокол проведення випробувань тиском** (Акт про проведення приймального гідравлічного випробування напірного трубопроводу на міцність і герметичність), з підписами замовника та виконавця робіт.

6) Фотодокументація.

Виробник приймає та компенсує рекламації на продукцію з виявленими істотними недоліками, виключно після отримання від замовника необхідних документів, та виключно перед початком виконання робіт з усунення таких недоліків. Будь-яке самостійне усунення замовником недоліків, без відома, та без попередньої згоди виробника, та наслідки самостійного усунення таких недоліків - не є підставою для будь-яких компенсацій.

__________________

* У кожному конкретному випадку кількість необхідних документів може відрізнятися.

** Бланк протоколу випробувань слід роздрукувати з Інструкції з інсталяції WAVIN Ekoplastik перед проведенням випробувань.