ЗАЧИСНИЙ ПРИСТРІЙ EKOPLASTIK

КОРОТКИЙ ОПИС

ЗАЧИСНИЙ ПРИСТРІЙ EKOPLASTIK - призначений для підготовки до зварювання поліпропіленових труб Stabi Plus і Therm Plus армованих алюмінієм. Зачисний пристрій дозволяє легко і швидко зачистити шар алюмінію на трубі до внутрішньої основної труби, яка потім буде зварена з фітингом. Зачисні пристрої малих діаметрів здвоєні, тобто розраховані на два суміжні діаметри. Зачисні пристрої великих діаметрів - розраховані на роботу з одним конкретним діаметром труби. Ножі зачисних пристроїв відрегульювано спеціальним чином, щоб ідеально зняти шар алюмінієвої фольги з труби при цьому не пошкодивши трубу.

ВКАЗІВКИ З ВИКОРИСТАННЯ

Затисніть в одній руці зачисний пристрій відповідного діаметру. Іншою рукою вставте у відповідний за діаметром отвір зачисного пристрою кінець труби Stabi чи Therm. Починайте прокручувати трубу в напрямку годинникової стрілки, поки вона не почне прокручуватися вільно. Вийміть очищену трубу із зачисного пристрою. Трубу можна зварювати. Слідкуйте за гостротою лез зачисного пристрою. Якщо вони затупились, зачисний пристрій може погано зчищувати фольгу. Якщо леза вже втратили гостроту - слід замінити зачисний пристрій на новий. З трубами WAVIN Ekoplastik слід вікористовувати тільки зачисні пристрої WAVIN Ekoplastik. Тому що у кожного виробника зачисні пристрої розроблені з урахуванням параметрів їхньої продукції і можуть суттєво відрізнятися від WAVIN Ekoplastik. Це позначається на якості зварного з’єднання.

ВАЖЛИВО! Під час роботи з зачисним пристроєм слід бути обережним, через доволі гострі краї фольги, котру зачисний пристрій зрізає. Працюйте в захисних рукавичках, щоб не пошкодити руки.
АСОРТИМЕНТ: ЗАЧИСНИЙ ПРИСТРІЙ EKOPLASTIK
D, mm Код за каталогом Вага, кг Пакування, шт.
16-20 REZS01620X 0,134 1
20-25 REZS02025X 0,156 1
25-32 REZS02532X 0,206 1
32-40 REZS03240X 0,266 1
50 REZS050ХХX 0,302 1
63 REZS063ХХX 0,352 1
75 REZS075ХХX 0,386 1
90 REZS090ХХX 0,634 1
110 REZS0110ХX 0,870 1
ГАРАНТІЯ, ТЕРМІН СЛУЖБИ ТА ЗБЕРІГАННЯ

Гарантійний термін експлуатації та термін служби - два роки з дати продажу. Термін зберігання - не обмежений, за додержання умов зберігання, рекомендованих виробником.

ВИРОБЛЕНО В ЧЕХІЇ

Якісна продукція від європейського виробника.

АВТОМАТИЧНИЙ КОНТРОЛЬ

Довжина відрізку зачищування регуюється зачисним пристроем автоматично, завдяки наявності спеціального обмежувача. Глибина зачищування також задається автоматично.

ЗРУЧНИЙ У ВИКОРИСТАННІ

Ергономічна форма. Протиковзаюча поверхня пристрою дозволяє надійно тримати його в руці. Швидка підготовка труби до роботи.

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

Повна гарантія на зачисний пристрій Ekoplastik

ІДЕАЛЬНА СУМІСНІСТЬ EKOPLASTIK

Ідеально підходить для труб WAVIN Ekoplastik, що армовані алюмінієм, та забезпечує найліпшу якість зварювального шва.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

КАТАЛОГ EKOPLASTIK

Каталог WAVIN Ekoplastik

ІНСТРУКЦІЯ З ІНСТАЛЯЦІЇ

Інструкція з інсталяції Ekoplastik

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Сертифікати та гігієнічні висновки

ЗАДАТИ ПИТАННЯ?

Задати питання представникові WAVIN Ekoplastik