ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ВИРОБНИЦТВОМ EKOPLASTIK

Певно багато хто з вас хотіли б побувати в тому місці, де виробляються найкращі поліпропіленові труби і фітинги в Чехії – на виробництві компанії Wavin Ekoplastik. Для цього вам не обов’язково кудись їхати. Запрошуємо вас відвідати віртуальну 3D – екскурсію по виробництву компанії Wavin Ekoplastik. Сподіваємося, що ця захоплююча подорож вам сподобається.

ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ В ГОРНІ ПОЧЕРНІЦЕ

Розпочнемо нашу екскурсію з випробувальної лабораторії Wavin Ekoplastik, розташованої на околиці Праги у Горні Почернице. Тут фахівці Wavin Ekoplastik уважно вивчають та контролюють зразки нашої продукції (вимірюють розміри, вагу, інші важливі параметри) та піддають їх найрізноманітнішим випробуванням: заморожують, нагрівають, піддають механічним навантаженням, як окремо, так і у різних поєднаннях. Кожні чотири години, ми відбираємо зразки для випробування і ретельно їх досліджуємо. Це вимога високих стандартів якості, яким відповідає продукція Wavin Ekoplastik.

ЛАБОРАТОРІЯ ГІДРАВЛІЧНИХ ВИПРОБУВАНЬ

Тепер перенесімося у містечко Костелец-над-Лабем, де розміщено завод з виробництва фітингів Wavin Ekoplastik. Тут на нас з вами чекає лабораторія гідравлічних випробувань Wavin Ekoplastik, та головний офіс компанії. В гідравлічній лабораторії близько трьох років проводяться довготривалі випробування новітніх зразків продукції на стійкість до високих температур і тиску, перед запуском їх у серійне виробництво.

Як напевно ви вже здогадалися – у гідравлічній лабораторії ми піддаємо поліпропіленові системи Wavin Ekoplastik випробуванням тиском.

ЗАВОД З ВИРОБНИЦТВА ФІТИНГІВ WAVIN EKOPLASTIK

Дозвольте запросити вас завітати до заводу з виробництва фітингів Wavin Ekoplastik, що розташований у Костелец-над-Лабем. Саме тут на автоматичній виробничій лінії, з поліпропіленових гранул народжуються звичні усім коліна, трійники, муфти, та повне різномаїття фітингів Wavin Ekoplastik.

Звідси готова, випробувана та запакована продукція компанії Wavin Ekoplastik доправляється до логістичного центру у Горні Почернице.

ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР У ГОРНІ ПОЧЕРНІЦЕ

У Горні Почерніце знаходиться логістичний центр Wavin Ekoplastik а також головні складські приміщення, де зберігається наша продукція перед тим, як вирушити у далеку подорож в усі кінці світу.

Не будемо довго стояти на порозі. Давайте завітаємо у середину, спочатку до складу фітингів Wavin Ekoplastik…

СКЛАД ФІТИНГІВ WAVIN EKOPLASTIK

А зараз ми з вами знаходимося у приміщенні головного складу фітингів Wavin Ekoplastik у Горні Почернице де тимчасово зберігаються фітинги, перед остаточним пакуванням та відправленням замовникам. Це не єдиний наш склад фітингів. Для інформації – компанія Wavin Ekoplastik виробляє близько 11000 тон поліпропіленових труб і фітингів щороку. І об’єми випуску продукції рік від року невпинно зростають.

Сподіваємось, тепер ви отримали змогу переконатися, що компанія Wavin Ekoplastik є найбільшим у Чехії та одним з найбільших у Європі виробників поліпропіленових систем.

СКЛАД ПОЛІПРОПІЛЕНОВИХ ТРУБ У ГОРНІ ПОЧЕРНІЦЕ

І нарешті, хотілося б показати вам ще одне складське приміщення, у якому також тимчасово зберігаються пластикові труби, перед відправленням по всьому світові. Це склад поліпропіленових труб Wavin Ekoplastik у Горні Почерніце.

Щиро вдячні вам за те, що ви витратили свій час та завітали до нас у гості. Сподіваємося, що екскурсія по нашому підприємству вам сподобалася, і ви зробили для себе багато цікавих відкриттів.

ДОДАТКОВІ РОЗДІЛИ:

ІСТОРІЯ EKOPLASTIK

Історія компанії WAVIN Ekoplastik

ВИРОБНИЦТВО

Опис виробництва та послуг WAVIN Ekoplastik s.r.o

ЕКСКУРСІЯ ЗАВОДОМ

Віртуальна екскурсія виробництвом

МІСІЯ Й ЦІННОСТІ

Основні принципи компанії WAVIN Ekoplastik s.r.o