ЗВАРЮВАЛЬНИЙ КОМПЛЕКТ 16-63ММ EKOPLASTIK

КОРОТКИЙ ОПИС

ЗВАРЮВАЛЬНИЙ КОМПЛЕКТ 16-63мм WAVIN Ekoplastik зі зварювальним апаратом RSP-2a або RSP-2aPm (на вибір) це повноцінний набір професійного реманенту для справжніх фахівців інсталяторів. Комплект включає в себе зручний металічний кейс з фірмовим логотипом WAVIN Ekoplastik. У кейсі знаходяться: Зварювальний апарат WAVIN Ekoplastik RSP-2a зі стрижневою робочою частиною, або RSP-2aPM з пласкою робочою частиною (на вибір замовника); Ножиці для різання пласикових труб Ekoplastik Profi; Шість насадок, від 16 до 63 діаметру, у відповідності до обраного зварювального апарата (непарні або парні); Вимірювальну рулетку; Спеціальну опору для фіксації зварювального апарату; Інструкцію-паспорт до зварювального апарату. Зварювальний апарат росташований у валізі таким чином, що після закінчення робіт можна не чекаючи його охолодження й не знімаючи насадок, встановити апарат зразу до валізи у так зване "транспортне положення" і спокійно йти до наступного місця роботи, що є дуже зручним для професіонала. Крім того зварювальний комплект досить компактний за розмірами. Місця під насадки виключають іх псування під час транспортування.

УВАГА! Під час роботи зі зварювальним апаратом слід бути особливо уважним та обережним, зважаючи на високу температуру нагрівальних елементів та насадок. Працюйте в захисних рукавичках та у щільному одязі!
АСОРТИМЕНТ: ЗВАРЮВАЛЬНИЙ КОМПЛЕКТ 16-63ММ EKOPLASTIK
Модель Тип апарата Насадки Потужність Вага, кг Код за каталогом Пакування, шт.
RSP-2a Стрижневий Непарні, 16-63мм 700 Вт 9,223 SVAKRSP2A6E 1
RSP-2aPm Плаский Парні, 16-63мм 800 Вт 8,645 SVAKRSP2P6E 1
ГАРАНТІЯ, ТЕРМІН СЛУЖБИ ТА ЗБЕРІГАННЯ

Гарантійний термін експлуатації комплекта - два роки з дати продажу. Термін служби зварювального апарата - п’ять років з дати продажу. Термін служби іншого інструменту - два роки з дати продажу. Термін зберігання - десять років з дати виготовлення, за додержання умов зберігання, рекомендованих виробником.

ЗЛАМАВСЯ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ?
ТОВ Грань Энерго

ТОВ "Грань Енерго", є авторизованим сервісним центром WAVIN Ekoplastik в Україні, виконує гарантійний і післягарантійний ремонт зварювальних апаратів WAVIN Ekoplastik, а також є офіційним постачальником запасних частин до них.

ДО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ

ВИРОБЛЕНО В ЧЕХІЇ

Якісна продукція від європейського виробника.

ВСЕ В ОДНОМУ!

Фахівця видно за його інструментом! Повний набір основного професійного інструменту WAVIN Ekoplastik, зібрано у зручній валізці.

ТРАНСПОРТНЕ ПОЛОЖЕННЯ

Спеціальне "транспортне положення" зварювального апарата. Після закінчення роботи можна не чекати, поки остигне апарат!

ЗРУЧНИЙ У ВИКОРИСТАННІ

Компактний, і разом з тим усе під рукою, швидка готовність до роботи, та переходу на інший об’єкт.

ЗРАЗУ ШІСТЬ НАСАДОК ОДНОЧАСНО

В комплекті 6 насадок, що дозволяють працювати практично з будь-яким типовим об’єктом.

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

Повна гарантія на зварювальний комплект Ekoplastik

ЯКІСНИЙ СЕРВІС

Розгалуджена мережа сервісних центрів в Україні.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

КАТАЛОГ EKOPLASTIK

Каталог WAVIN Ekoplastik

ІНСТРУКЦІЯ З ІНСТАЛЯЦІЇ

Інструкція з інсталяції Ekoplastik

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Сертифікати та гігієнічні висновки

ЗАДАТИ ПИТАННЯ?

Задати питання представникові WAVIN Ekoplastik