ЗВАРЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ RSP-2A EKOPLASTIK

КОРОТКИЙ ОПИС

Поліфузний зварювальний апарат RSP-2a стрижневий від WAVIN Ekoplastik - це пристрій, для з’єднання поліпропіленових труб методом поліфузії, тобто за допомогою розтрубних фітингів і нагріву деталей до температури плавлення. Плавне регулювання робочої температури, що підтримується електронною системою апарата, дозволяє зварювати різноманітні типи термопластів. Непарні (одинарні) насадки для зварювального апарата WAVIN Ekoplastik RSP-2a мають діаметри 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм. Насадки на зварювальний апарат постачаються як окремо так і у складі зварювальних комплектів (до 63-го, або до 40-го діаметрів).

ВКАЗІВКИ З ВИКОРИСТАННЯ

1) Закріпіть одинарну (непарну) насадку потрібного діаметру на нагрівачу зварювального апарата. Максимальний діаметр насадки для такого типу зварювального апарата - 63 мм. 2) Перед увімкненням зварювального апарата в електричну мережу змінного струму 220 В 50Гц, виставте на електронному регуляторі температуру зварювання поліпропілену на позначці 260 °C. (дивіться інструкцію до апарата). Зелений світлодіодний індикатор, що постійно світиться, означає фазу нагрівання зварювального апарата. Тепер необхідно зачекати 5-10 хвилин, залежно від температури навколишнього середовища, поки зелений індикатор не почне блимати. 3) По досягненню необхідної температури зелений індикатор починає періодично блимати. Це означає, що зварювальний апарат досяг необхідної температури. Після цього рекомендується зачекати ще 10 хвилин, щоб зварювальні насадки також досягли потрібного для зварювання температурного режиму. Температуру насадок можна контролювати за допомогою контактного електронного термометра. Для оптимального зварювання поліпропілену PP-R та PP-RCT температура насадок повинна бути 260±10 °C. Апарат готовий до роботи. 4) По закінченню робіт необхідно вимкнути зварювальний апарат, від’єднавши його від електромережі. 5) Перед складанням зварювального апарата у спеціальний кошик, чи іншу тару, необхідно його охолодити. 6) Слід бути обережним під час поводження зі зварювальним апаратом. У випадку пошкодження електричного шнура, його потрібно замінити у виробника або його сервісної служби. У будь-якому разі заміну електричного шнура повинен виконувати кваліфікований фахівець, щоб забобігти нещасним випадкам.

ВАЖЛИВО! Оберігайте зварювальний апарат від занадто сильних струсів та від ударів, що можуть спричинити пошкодження системи електронного регулювання температури.
УВАГА! Під час роботи зі зварювальним апаратом слід бути особливо уважним та обережним, зважаючи на високу температуру нагрівальних елементів та насадок. Працюйте в захисних перчатках та у щільному одязі!
АСОРТИМЕНТ: ЗВАРЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ RSP-2A EKOPLASTIK
Модель Тип Насадки Регулятор Потужність Вага, г Код за каталогом Пакування, шт.
RSP-2a Стрижневий Непарні, 16 - 63 мм Електронний 700 Вт 1328 SVARSP2AXEL 1
ГАРАНТІЯ, ТЕРМІН СЛУЖБИ ТА ЗБЕРІГАННЯ

Гарантійний термін експлуатації - два роки з дати продажу. Термін служби - п’ять років з дати продажу. Термін зберігання - десять років з дати виготовлення, за додержання умов зберігання, рекомендованих виробником.

ЗЛАМАВСЯ ЗВАРЮВАЛЬНИЙ АПАРАТ?
ТОВ Грань Энерго

ТОВ "Грань Енерго", є авторизованим сервісним центром WAVIN Ekoplastik в Україні, виконує гарантійний і післягарантійний ремонт зварювальних апаратів WAVIN Ekoplastik, а також є офіційним постачальником запасних частин до них.

ДО СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ

ВИРОБЛЕНО В ЧЕХІЇ

Якісна продукція від європейського виробника.

ЕЛЕКТРОННИЙ КОНТРОЛЬ ТЕМПЕРАТУРИ

Електроніка підтримує температуру стрижня, з точністю до ±2 °С незалежно від навколишніх умов.

ЗРУЧНИЙ У ВИКОРИСТАННІ

Ергономічна форма, просте керування, швидка готовність до роботи.

РУЧНЕ ЗБИРАННЯ

Контроль якості комплектуючих на кожному етапі виготовлення апарата

ДЕКІЛЬКА НАСАДОК ОДНОЧАСНО

Можна використовувати до двох насадок різних діаметрів одночасно.

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

Повна гарантія на зварювальні апарати Ekoplastik

ЯКІСНИЙ СЕРВІС

Розгалуджена мережа сервісних центрів в Україні.

БЕЗПЕКА

Захисний кожух, що перешкоджає опікам. Ручка апарата не нагрівається.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

КАТАЛОГ EKOPLASTIK

Каталог WAVIN Ekoplastik

ІНСТРУКЦІЯ З ІНСТАЛЯЦІЇ

Інструкція з інсталяції Ekoplastik

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Сертифікати та гігієнічні висновки

ЗАДАТИ ПИТАННЯ?

Задати питання представникові WAVIN Ekoplastik