ПІДРОБКИ WAVIN EKOPLASTIK В УКРАЇНІ

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ СУМНІВИ У СПРАВЖНЬОСТІ ПРОДУКЦІЇ WAVIN EKOPLASTIK?

Сфотографуйте маркування підозрілої труби чи фітинга (бажано повністю), й надішліть ці фото регіональному представникові WAVIN Ekoplastik s.r.o в Україні. Також у листі напишіть, де саме Ви побачили, чи придбали підозрілий товар? Контакти представника в Україні знаходяться тут. Вашу повну анонімність та безпеку гарантовано!

Як не купити підробку? 10 корисних порад:

1. НЕ НАМАГАЙТЕСЬ "ЗНАЙТИ НАЙДЕШЕВШИЙ EKOPLASTIK".

Офіційні партнери Wavin Ekoplastik s.r.o мають однакові умови закупівлі від заводу-виробника. Якщо вам пропонують продукцію Wavin Ekoplastik на 30-40 і більше відсотків дешевше, ніж у офіційних постачальників, вам пропонують неякісну підробку.

Також компанія WAVIN Ekoplastik s.r.o не проводить "акцій", зі значним зниженням ціни, оскільки собівартість виготовленя оригінальної продукції висока, а ціна на продукцію обумовлена високою вартістю якісних матеріалів, з яких вона виготовлена. Виробник не в змозі знижувати ціну, бо це означає роботу у збиток.

Шукаєте "найдешевший Ekoplastik"? Знайдете підробку. Оригінальну якість неможливо зробити дешево.

2. ОБЕРЕЖНО ІЗ ЗАМОВЛЕННЯМ ПРОДУКЦІЇ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ, ОСОБЛИВО ЯКЩО ЦІНА "ДУЖЕ СОЛОДКА".

Останнім часом набуває все більшої популярності практика замовлення товарів через Інтернет-магазини, та віртуальні торгові майданчики. Нажаль продавці фальсифікату теж активно використовують можливість торгувати через інтернет, при чому гучні назви типу OLX, Prom.ua, Bigl.ua не відлякують шахраїв, а навпаки.

Деякі інтернет-магазини викладають на своїх сторінках оригінальні зображення і описи продукції WAVIN Ekoplastik, проте з дуже привабливими цінами. Замовнику при цьому відправляється підробка.

Не купуйте продукцію у сумнівних інтернет-магазинах. Перелік перевірених інтернет-магазинів дивіться у розділі "Де придбати?".

3. НІКОЛИ НЕ ВІДПРАВЛЯЙТЕ ІНТЕРНЕТ-ПРОДАВЦЯМ ПЕРЕДОПЛАТУ ЗА ТОВАР, НАВІТЬ "СИМВОЛІЧНУ".

Деякі шахраї виставляють на своїх інтернет-майданчиках фото оригінальної продукції Wavin Ekoplastik. Після звернення, такий продавець вимагає у якості так званого "страхового" платежу, часткову або повну передоплату за замовлений товар. Після цього такий продавець вже ні за що не відповідає. Вам може бути вислано підробний, неякісний товар, або взагалі не вислано нічого.

Якщо не хочете бути ошуканими - вимагайте від продавців доставку продукції наложеним платежем, з оплатою під час отримання. Більшість компаній-перевізників, таких як "Нова пошта", мають бескоштовну послугу огляду товару. Якщо у відділенні виявиться, що прийшло не зовсім те, що Ви замовляли - Ви маєте право просто відмовитись, не оплачувати і не забирати підозріле відправлення.

Ніколи не відправляйте гроші інтернет-продавцям перед отриманням товару. Вимагайте наложений платіж з попереднім оглядом того, що купуєте.

4. СПРАВЖНІЙ EKOPLASTIK НІКОЛИ НЕ ПРОДАЄТЬСЯ ЗА ДОЛАРИ США (USD).

Виробництво компанії Wavin Ekoplastik s.r.o фізично разташоване в Європейському Союзі (у Чеській республіці). Сировину для виробництва ми закуповуємо також тільки в Європі. Головна валюта Європейського Союзу - евро (EUR), тому не має жодного сенсу перераховувати ціни в американські долари. Китайські постачальники підробок навпаки, виставляють свої ціни виключно в американських доларах, а продавцям підробок відповідно немає жодного сенсу перераховувати свої ціни в євро.

Запитайте прайс у продавця. Якщо Ekoplastik за долари - це підробка.

5. НЕ КУПУЙТЕ ПРОДУКЦІЮ, ЩО БУЦІМТО "ВИРОБЛЕНА ЗА ЛІЦЕНЗІЄЮ EKOPLASTIK" В КНР, В УКРАЇНІ, ТОЩО.

Чеська компанія Wavin Ekoplastik s.r.o не надавала і не планує надавати жодних "ліцензій на виробництво", "дозволів на виробництво" своєї продукції в Україні, в Турції, чи в Китаї, а також не має і не планує будувати "заводів" у цих країнах. Оригінальна продукція, що постачається в Україну, виробляється виключно в Чеській республіці. Продавці, що розповідають про "українське виробництво Ekoplastik" - обманюють Вас, пропонуючи підробку.

Вам пропонують Ekoplastik, що "виробляється в Україні", чи "в Китаї"? Це підробка.

6. НЕ КУПУЙТЕ "БЮДЖЕТНІ БРЕНДИ", ЩО, МОВЛЯВ, "ВИРОБЛЯЮТЬСЯ НА ТОМУ Ж ЗАВОДІ, ЩО Й EKOPLASTIK".

Компанія WAVIN Ekoplastik s.r.o постачає свою продукцію в 55 країн світу під одним єдиним брендом - Wavin Ekoplastik. Ніяких "економ-пропозицій", "спеціальних версій", здешевлених "суббрендів для України", "підпільних" торгівельних марок, чи "серій економ-класу" в Україну не постачається. Ніяких замовлень на здешевлені труби й фітинги для будь-яких у тому числі й українських компаній чи брендів ми не виконуємо. Такі пропозиції від продавців - спроба продати Вам підробку.

Пропонують іншу схожу марку, що буцімто "виробляється на тому ж заводі що й Wavin Ekoplastik"? Це підробка.

7. УВАЖНО ЧИТАЙТЕ МАРКУВАННЯ НА ТРУБАХ І ФІТИНГАХ.

Деякі виробники дешевої продукції, у тому числі в Україні, намагаються паразитувати на добре відомій чеській марці, випускаючи неякісну, але дешеву продукцію з маркуванням, що нагадує маркування WAVIN Ekoplastik. Наприклад може бути дописано, прибрано, або переставлено букви в назві, змінено опис, дописано слова, котрі не зустрічаються в оригінальному маркуванні. Продавці в свою чергу намагаються продавати таку продукцію під виглядом оригінального Ekoplastik, проте це є порушенням Законів України та міжнародних Законів, адже торгівельні марки Ekoplastik та Wavin Ekoplastik є офіційно зареєстровані у багатьох країнах, у тому числі й в Україні (з 1997 року). Крім того - це введення покупців в оману, що теж є порушенням іх законних прав як споживачів.

Уважно читайте маркування труб і фітингів, котрі збираєтесь купувати. Будь-які помилки і розбіжності у написах з оригіналом вказують на підробку. Сумніваєтесь? Зверніться до представника в Україні.

8. WAVIN EKOPLASTIK S.R.O ПРИНЦИПОВО НЕ ВИРОБЛЯЄ ТРУБИ "КОПМОЗИТ" З ШАРОМ АЛЮМІНІЮ ВСЕРЕДИНІ ТРУБИ.

Компанія WAVIN Ekoplastik s.r.o, не виготовляла раніше, не випускає і ніколи не буде виготовляти труби з алюмінієвим прошарком всередині труби, так званий "Композит". Труби Ekoplastik Stabi та Ekoplastik Therm мають виключно зовнішнє армування алюмінієм (під зачистку). Це зроблено для того, щоб алюмінієвий шар ні в якому разі не контактував з питною водою, а труба з часом не розшарувалася під впливом високої температури.

Вам пропонують труби "Ekoplastik" з алюмінієм всередині? Це підробка!

9. ОРИГІНАЛЬНІ ТРУБИ Й ФІТИНГИ WAVIN EKOPLASTIK S.R.O НЕ ПРОДАЮТЬСЯ "НАСИПОМ", БЕЗ ФІРМОВОГО ПАКУВАННЯ.

Труби й фітинги WAVIN Ekoplastik з заводу продаються запаковані у фірмове пакування. Пакування забезпечує збереження труб і фітингів від негативних зовнішніх впливів на шляху від заводу до споживача. Труби запаковано у фірмові поліетиленові рукави, запаяні з обох боків. Фітинги продаються у фірмових поліетиленових пакетах з маркуванням чеською мовою, які потім складено у фірмові картонні коробки. Якщо коробок у продавця не виявиться, а труби лежать просто насипом - велика вірогідність, що Вам пропонують придбати контрабандний або підробний товар, на який компанія-виробник має право не надавати жодних гарантій, принаймні через те, що не дотримуються умови транспортування і зберігання продукції. Уникайте купувати труби й фітинги WAVIN Ekoplastik без фірмового пакування. Виключення з цього правила - тільки для мережевих будівельних гіпермаркетів, наприклад "Епіцентр", "Нова Лінія", "Олді".

Відсутність пакування, або пакування, що істотно відрізняється від оригіналу? Це підробка.

10. НІКОЛИ НЕ КУПУЙТЕ "НЕКОНДИЦІЮ", ЩО НІБИ ВИРОБЛЕНА WAVIN EKOPLASTIK.

Деякі ділки пропонують буцімто "некондиційну продукцію" Wavin Ekoplastik, тобто з відхиленнями параметрів, зі зниженою ціною. Компанія WAVIN Ekoplastik s.r.o є відповідальним виробником, а тому ніколи не постачала, і не постачає некондицію на ринок, тим більше на експорт.

Вам пропонують придбати дешево "некондицію" від WAVIN Ekoplastik? Це підробка.

Вісім ознак підробки:

1. ВІДМІННОСТІ І НІСЕНІТНИЦЯ У МАРКУВАННІ

"Зайві букви", або навпаки "недописані букви" у маркуванні, або візуальні відмінності шрифтів логотипа, наприклад: Ekoplastiks, Wabin-plast Ekoplastik. Нісенітниця: PN 2.0, Made in Czech, або Czech technology. Завищені характеристики: T max 120C. Маркування EKP на фітингах - усе це ознаки підробки.

Оригінальна продукція WAVIN Ekoplastik має параметри маркування, що відповідають європейським нормам.

2. ПОСТІЙНИЙ ПЛАСТИКОВИЙ ЗАПАХ ТРУБ І СТІЙКИЙ ПЛАСТИКОВИЙ ПРИСМАК ПИТНОЇ ВОДИ.

Характерний "полістирольний" або фенольний запах і стійкий пластиковий присмак у питної води, що пройшла крізь такі труби. Якісний первинний поліпропіленовий гранулят не має запаху і смаку, проте має доволі високу ціну. Для виготовлення дешевих підробок використовують вторинний, перероблений пластик, який скуповують на пунктах вторинної переробки, та навіть на сміттєзвалищах. Звісно у таку "сировину" потрапляє будь-який пластик, навіть такий, що не можна використовувати для сантехнічних виробів і питної води. Він і дає "ароматизований" поліпропілен, з якого, доречі, доведеться пити воду.

Оригінальні труби й фітинги Wavin Ekoplastik не виділяють запаху й не надають воді будь-якого присмаку.

3. ВИДІЛЕННЯ ЇДКОГО ОТРУЙНОГО ДИМУ ПІД ЧАС ЗВАРЮВАННЯ

Інсталятори, котрим доводилося працювати з підробкою часто відмічають виділення отруйного диму в момент зварювання, та їдкий запах від труб, через який навіть сльозяться очі.

Оригінальні труби WAVIN Ekoplastik під час зварювання ніколи не димлять, та не виділяють будь-якого пластикового запаху. Інколи можна помітити ледь вловимий нешкідливий аромат, схожий на топлене молоко, або натуральний бджолиний віск. Проте цей аромат припиняється одразу ж після закінчення робіт по зварюванню і більше николи себе не проявляє.

4. МАТЕРІАЛ ТЕЧЕ Й ВИДІЛЯЄ ПУХИРІ ПІД ЧАС ЗВАРЮВАННЯ, АБО НАВПАКИ - ЗАНАДТО ВАЖКО ПЛАВИТЬСЯ.

Дешева сировина невідомого походження з нестабільними характеристиками. Відсутність культури виробництва, та будь-якого контролю якості. Що ще можна чекати від підробки?

Оригінальні труби й фітинги WAVIN Ekoplastik мають стабільні, заявлені виробником характеристики, не залежно від партії, чи дати виробництва. За дотримання технології зварювання вони ніколи не течуть і не піняться. Робота з оригінальною продукцією Wavin Ekoplastik легка і приємна. Якісні і надійні зварні шви виходять вже після кількох спроб, навіть у інсталятора-початківця, котрий до цього ніколи не працював з поліпропіленом.

5. ЗАПЛАВЛЯЮТЬСЯ КРАЇ ТРУБ У ФІТИНГАХ, УТВОРЮЮЧИ ЗАВУЖЕННЯ, ТА ПОГАНУ ПРОТОЧНІСТЬ.

Неякісний матеріал, що використовується у підробках є причиною частого звуження перерізу потоку, бо неможливо проконтролювати якість зварювання, коли невідома навіть реальна температура плавлення пластику. Не гріє радіатор опалення? До сусідів зверху не проходить питна вода? Річ не у Вашому невмінні. Проблема у дешевих та підроблених трубах.

Оригінальні труби WAVIN Ekoplastik практично неможливо заплавити, якщо хоча б приблизно дотримуватись інструкції з інсталяції та рекомендованої температури зварювання 250-270 градусів. Конструктивні особливості оригінальних фітингів WAVIN Ekoplastik, закладені під час їх розробки, дозволяють уникати багатьох помилок.

6. ЕЛІПТИЧНІСТЬ ТРУБ, НИЗЬКА ЯКІСТЬ ПЛАСТИКУ ТРУБ І ФІТИНГІВ.

Підробні труби не тримають форму, маючи еліпсність, через невідповідність будь-яким технологічним нормам на виробництво. Вони деформуються навіть під час розрізання гострими ножицями, а нерідко й тріскаються. Фітинги, через дешеві форми китайського виробництва, або копіювання методом "зняття зліпку", мають зазубрини, технологічні напливи, що ніколи не допускаються в оригінальній продукції WAVIN Ekoplastik.

Оригінальна продукція Wavin Ekoplastik стійка до деформацій, не тріскає і не здавлюється під час розрізання, та має рівномірну, технічно бездоганну форму. Напливи і зазубрини на фітингах вважаються не кондиційними й не допускаються до продажу.

7. НЕ ВИТРИМАННЯ ЗАЯВЛЕНИХ ВИРОБНИКОМ ХАРАКТЕРИСТИК І НАВАНТАЖЕНЬ

Підробка не витримує навіть половини від заявлених виробником характеристик оригінальної труби Wavin Ekoplastik, що може призвести до аварії системи. В окремих випадках підробка стає м’якою, та руйнується за температури 60 градусів і тиску всього 2-3 Бар. Звісно ні про які 50 років служби у випадку підробки не може бути мови.

Особливо слід бути уважним при виборі труб для системи "Тепла підлога", оскільки у більшості випадків такі труби буде замуровано у стяжку, і ремонт таких труб може обійтися дуже дорого.

В оригінальні труби й фітинги WAVIN Ekoplastik під час виробництва закладено запас міцності, що дозволяє без істотних наслідків певний час перевищувати заявлені робочі характеристики продукції, наприклад у випадку аварії опалювального приладу. Виробник регулярно проводить тестування продукції, і зацікавлений, щоб у Вас не виникло проблем.

8. НАДТО ВЕЛИКЕ ЛІНІЙНЕ ТЕПЛОВЕ РОЗШИРЕННЯ АРМОВАНИХ ВОЛОКНОМ ТРУБ.

Характерна риса підробних пластикових труб, армованих волокном - відсутність цього самого волокна, що спричиняє надмірне лінійне поздовження труб, що ніяк не відповідає табличним даним теплового поздовження труб Wavin Ekoplastik. Фактично вам продають суцільно-пластикову трубу у якої середній шар просто зафарбовано, або волокна додається дуже мало, через економію і сировину поганої якості. В результаті підробні труби провисають, їх крутить, навіть якщо вони були правильно змонтовані (у відповідності з інструкцією Wavin Ekoplastik)

Оригінальна продукція Wavin Ekoplastik завжди відповідає заявленим виробником характеристикам.

Продавці, у яких виявлено підробки

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Компанія WAVIN Ekoplastik s.r.o не має жодних партнерських відносин, не постачає продукцію, та не надавала будь-яких дилерських повноважень фірмам та інтернет-магазинам, що перелічені у цьому переліку. Ми не знаємо звідки походить продукція, що продається під виглядом "Ekoplastik" у цих фірмах і не гарантуємо, що продукція в цих компаніях та інтернет-магазинах (перелічених нижче) оригінальна, а отже, компанія Wavin Ekoplastik s.r.o не може нести жодної відповідальності за якість та безпеку продукції, придбаних в означених тут фірмах та інтернет-магазинах.
Продавець Підстава розміщення Продавець Підстава розміщення
TEPLODOM
Інтернет-магазин "TEPLODOM", Київ
https://теплый.com.ua/
Тепломир
Інтернет-магазин "Тепломир", Харків
https://radiatory.prom.ua/
Теплоклік
Інтернет-магазин "Теплоклік", Харків
https://teploklik.com.ua/
Водострой
Інтернет-магазин "Водострой", Харків
https://vodostroy.com.ua/
Будклік
Інтернет-магазин "Будклик", Харків
https://budklik.com/
GIDHOME
Інтернет-магазин "GIDHOME", Київ
https://gidhome.com.ua/
Теплотека
Інтернет-магазин "Теплотека", Харків
https://teploteka.com.ua/
Kotli
Інтернет-магазин "Kotli", Харків
https://kotli.in.ua/
Теплоплюс
Інтернет-магазин "TeploPlus", Харків
https://kstati.com.ua/
Kotli
Інтернет-магазин "СантехОборудование", Харків
https://santehoborudovanie.com/
Інтернет-магазин Водобуд
Інтернет-магазин "Водобуд", Харків
https://vodobud.com/
BODEN
ФОП Пляховський, Інтернет-магазин "BODEN", Київ
https://boden.com.ua/
Теплосєті
Інтернет-магазин "Теплосеть", Харків
https://teploceti.com.ua/
Газвода
Інтернет-магазин "GAZVODA", Харків, Київ
https://gazvoda.com.ua/
https://gazvodakiev.com.ua/
Progress Way
Інтернет-магазин "Progress Way", Харків
https://progress-way.com/
Сантехнука
Інтернет-магазин "Santehnuka", м. Харків
https://santehnuka.com.ua/
Optman
Інтернет-магазин "Optman", Харків
https://optman.com.ua/
ФОП Булавенко
Інтернет-магазин "ФОП Булавенко", Київ
https://san-expert.com.ua/
Kotli
Інтернет-магазин "СантехОборудование", Харків
https://santehoborudovanie.com/
ГарантИнструмент
Інтернет-магазин "ГарантИнструмент", Харків
https://garantinstrument.com.ua/
Модна Хата
Інтернет-магазин "Модна Хата", "Лидер", Харків
https://mhata.com.ua/
https://iml.prom.ua/
ТеплоХаус
Інтернет-магазин "ТеплоХаус", Харків
https://teplohouse.uaprom.net/
Бригадир
Інтернет-магазин "Бригадир", Харків
https://brigadiropt.com/
ПатриотБуд
Інтернет-магазин "ПатриотБуд", Харків
https://patriotbud.prom.ua/
Тепло Линия
Інтернет-магазин "Тепло Линия", Харків
https://teplolinia.com.ua/
Сантехдар
Інтернет-магазин "Сантехдар", Київ
https://santehdar.com.ua/
Монтажка
Інтернет-магазин "Монтажка", Харків
http://montazhka.com.ua/
Рембудсклад
Інтернет-магазин "Рембудсклад", Київ
https://rembudsklad.org/
Акваарт
Інтернет-магазин "Акваарт", Харків
https://aquaart.in.ua/
vsa-bro
Інтернет-магазин "VSA-BRO", Харків
http://vsa-bro.com.ua/
ТеплоЭнерджи
Інтернет-магазин "ТеплоЭнерджи", Харків
https://teploenergy.biz/
STS company
Інтернет-магазин "STS company", Київ
http://www.sts-company.com.ua/
Аквавін
Інтернет-магазин "Аквавін", Вінниця
https://aquavin.com.ua/
Дюйм
Інтернет-магазин "Дюйм", Кривий ріг
http://dyim.com.ua/
Триумф Интех
Інтернет-магазин "Триумф Интех", Харків
http://www.triumf-inteh.com/
Рубикон ТТ Харьков
Інтернет-магазин "Рубикон ТТ Харьков", Харків
https://rubicon-tt.com.ua/
Izgib
Інтернет-магазин "iZgiB", Дніпро
https://izgib.com.ua/
ZAKUPKA
Інтернет-магазин "ZAKUPKA", Тячів
http://zakup-ka.com.ua/
Комфортоніка
Інтернет-магазин "Комфортоника", Харків
http://comfortonika.com.ua
Теплобарик
Інтернет-магазин "Теплобарик", Харків
http://teplobarik.com.ua
TEP-SAN
Інтернет-магазин "TEP-SAN", Харків

https://tep-san.com.ua/
proselo.in.ua
Інтернет-магазин "proselo.in.ua"
https://proselo.in.ua/
ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Компанія WAVIN Ekoplastik s.r.o не має жодних партнерських відносин, не постачає продукцію, та не надавала будь-яких дилерських повноважень фірмам та інтернет-магазинам, що перелічені у цьому переліку. Ми не знаємо звідки походить продукція, що продається під виглядом "Ekoplastik" у цих фірмах і не гарантуємо, що продукція в цих компаніях та інтернет-магазинах (перелічених вижче) оригінальна, а отже, компанія Wavin Ekoplastik s.r.o не може нести жодної відповідальності за якість та безпеку продукції, придбаних в означених тут фірмах та інтернет-магазинах.