EKOPLASTIK FIBER BASALT PLUS - УНІКАЛЬНА ТРУБА, ЩО НЕ МАЄ АНАЛОГІВ!

Після трьох років інтенсивних досліджень і розробок компанія Wavin Ekoplastik, провідний чеський виробник труб з PPR, представила нові труби Fiber Basalt Plus для систем водопостачання та опалення. Ці труби унікальні передусім складом матеріалів, який забезпечує нашій новинці винятково високий ступінь опору до температури та тиску. Головну роль в цьому відіграє поліпропілен нового покоління, а також базальтове волокно, яке вперше в світі застосовано у виробництві труб. Відрізнити їх дуже просто – труби випускаються характерного зеленого або сірого кольору з коричневою смугою.

Труби Ekoplastik Fiber Basalt Plus, вироблені в Чеській республіці, мають діапазон діаметрів від 20 мм до 125 мм. Вони універсальні, тобто їх можна використовувати в системах подачі холодної і гарячої води, а також у високотемпературних системах опалення. Надзвичайно тривалий термін служби наших труб забезпечується застосуванням поліпропілену нового покоління (PP-RCT), причому, завдяки його комбінації з базальтовим волокном (BF), у труб Ekoplastik Fiber Basalt Plus величина теплового лінійного розширення в три рази менше, ніж у суцільнопластиковиих труб з PPR. Крім того, у цих труб немає необхідності зачистки перед зварюванням. У порівнянні з попереднім поколінням труби Ekoplastik Fiber, у труб Ekoplastik Fiber Basalt Plus краще опір до тиску при високих температурах на 50%, теплостійкість, як показали контрольні вимірювання, до 95 ° С, пропускна здатність більше на 20%, а вага знизилася на 15 %. Базальт є матеріалом вулканічного походження, який, завдяки своїм унікальним властивостям, знайшов застосування і в інших галузях, таких як автомобільна промисловість, для виготовлення лопатей роторів вітряних електростанцій, або для виробництва компонентів літальних апаратів.

Ekoplastik Fiber Basalt Plus – унікальні труби майбутнього. Це дозволяє виробникові давати на труби Ekoplastik Fiber Basalt Plus гарантію на 10 років і декларувати термін служби 50 років. Ці труби підходять навіть для самих складних інсталяцій. Труби Ekoplastik Fiber Basalt Plus можуть успішно замінити труби, армовані скловолокном, a це означає, що дистриб’ютори цих систем не повинні зберігати на складі запас виробів двох різних серій, що дозволяє значно заощадити витрати, пов’язані зі складськими резервами.

Великою перевагою нової труби є простота збірки. Труба не вимагає зачистки і зварюється із звичайними системами фітингів Ekoplastik PPR. Система з таких труб може бути заповнена водою через 1 годину з моменту закінчення зварювання останнього стику. Випробування під тиском можна проводити через 24 години після заповнення водою.

Нові труби Ekoplastik Fiber Basalt Plus були представлені на недавніх всесвітніх виставках Aqua-therm Москва і ISH у Франкфурті-на-Майні, де вони стали однією з головних новинок в області систем водопостачання та опалення. Це підтвердилося, зокрема, підвищеним інтересом проявленим відомими дистриб’юторами з Європи та Азії. На російському ринку труби Fiber Basalt Plus компанія Wavin Ekoplastik пропонує з початку квітня.

КАТЕГОРІЇ
СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ ВЖЕ СЬОГОДНІ!