EKOPLASTIK FIBER BASALT PLUS - УНІКАЛЬНА ТРУБА, ЩО НЕ МАЄ АНАЛОГІВ!

Раді вам повідомити про закінчення випробувань та початок продажів поліпропіленової системи труб та фітингів Ekoplastik, вироблених з принципово нового на ринкові пластикових труб поліпропілену – PP-RCT! У цій статті мова піде про поліпропіленові труби лінійки THERM PLUS, в основю яких входить новий вид сировини – рандом сополімер поліпропілену (тип 4), або PP-RCT. Компанії у світі, які пропонують рішення на базі поліпропілену PP-RCT, можна перелічити на пальцях однієї руки. Відтепер у вас є можливість придбати новітню систему поліпропіленових труб і фітингів виробництва Wavin Ekoplastik.

Основні риси відмінності PP-RCT

Чим відрізняється новий тип поліпропіленових труб системи Ekoplastik THERM PLUS від аналогів? Поліпропіленова система PP-RCT від Ekoplastik складається із сировини, котра має поліпшений кристалічний молекулярний склад. Це дозволяє істотно покращити експлуатаційні характеристики готової системи опалення та гарячого водопостачання.

Маркування PP-RCT було визначено відповідно до міжнародного стандатру ISO 1043-1, де буква “R” вказує на структуру поліпропілену (рандом сополімер пропілену), буква “С” означає кристалічну структуру, а символ “T” вказує на поліпшені гідростатичні та температурні властивості експлуатації.

Трубопровідні системи з поліпропілену PP-RCT, призначені для транспортування холодної і гарячої води, де цей матеріал показав чудову стійкість до високого тиску при експлуатації за високих температур. Крім того, завдяки своїй винятковій стійкості до розтріскування, екологічності, система PP-RCT виявилася незамінною в системах опалення з високим рівнем корозійності води. Витривалість та термін використання системи поліпропіленових труб PP-RCT за підвищених температур води, у порівнянні зі звичайними трубопровідними системами PP-R значно збільшився.

Поліпропіленові труби з рандом сополімеру PP-RCT виробництва Wavin Ekoplastik рекомендовано використовувати для транспортування питної холодної, та гарячої води, а також для опалення в квартирах, готелях, офісних будівлях, лікарнях та громадських будівлях. На даний час Wavin Ekoplastik випускає поліпропіленові труби й фітинги лінійки THERM PLUS в найбільш широко вживаних діаметрах – від 20 до 40 мм.

Перевагою системи THERM PLUS є відмінна стійкість до високого тиску за високої температури теплоносія. Це дає змогу повністю виключити забруднення питної води в системі, внаслідок з’єднання за допомогою зварювання. Поліпропіленові труби Ekoplastik THERM PLUS повністю відповідають вимогам Європейської Директиви 2002/72/ЕС як такі, що вступають в контакт з продуктами харчування і, зокрема, слід зазначити, що питна вода є одним з головних таких продуктів.

Відмінна механічна міцність та жорсткість, чудова стійкість до хімічних впливів, довгий термін експлуатації, та незрівнянно вищі за звичайні поліпропіленові труби експлуатаційні показники нової системи Ekoplastik THERM PLUS, відкривають нові горизонти у використанні їх у промисловості.

Переваги системи Ekoplastik THERM PLUS

- Стійкість елементів системи до високих температур (гарантована тривала робота у діапазоні температур від 70 до 90 градусів Цельсія);

- Чудова витривалість до високих тисків теплоносія;

- Більша площа перерізу потоку;

- 100% кисневий бар’єр;

- Лінійне теплове розширення у три рази нижче ніж у PP-R;

- Повний асортимент фітингів, та спеціальні деталі;

- Менша вага труб PP-RCT;

- Відмінна власна теплоізоляція та низькі втрати тепла;

- Низький рівень шумів під час роботи;

- Незрівнянна екологічна чистота;

- Наддовгий термін роботи системи 50 років і більше;

- Гарантія від виробника 10 років;

- Прийнятна ціна (ціна така ж як і у системи Ekoplastik Therm)

До України поліпропіленові системи Ekoplastik THERM PLUS постачаються у двох кольорах: звичному вже світло-сірому та в білому. Тепер у вас є можливість вибору найбільш прийнятного кольору системи Ekoplastik THERM PLUS, що надійно слугуватиме вам довгі роки.

КАТЕГОРІЇ
СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ ВЖЕ СЬОГОДНІ!