ВІТАЄМО ВАС

Вітаємо Вас на україномовному сайті, чеської компанії Wavin Ekoplastik s.r.o – світового лідера з виробництва та постачання поліпропіленових труб, фітингів, запірної арматури та спеціального інструменту, для інсталяції сучасних систем опалення й водопостачання з поліпропілену.

Цей ресурс створено не лише для для фахівців даної галузі, а й для звичайних пересічних людей, що цікавляться новітніми технологіями у галузі сантехніки.

Wavin Ekoplastik – це не лише торгівельна марка з довгою та успішною історією розвитку, це не лише провідний чеський виробник сучасних якісних систем PP-R, що, між іншим, одним з перших у світі розпочав виробництво поліпропіленових труб, та вже протягом багатьох років з успіхом продовжує постачати їх в Україну. Ідеологія компанії, розташованої у передмісті Праги, спрямована на розвиток ощадливих, довговічних та екологічно чистих систем постачання гарячої і холодної питної води, передових систем опалення, здатних слугувати не одному поколінню людей.

Виробництво поліпропіленової труби Wavin Ekoplastik і сполучних частин вирізняється економним енергоспоживанням, а системи водопостачання Wavin Ekoplastik забезпечені максимальним захистом від негативних впливів середовища протягом усього терміну експлуатації. Надійні, довговічні, легкі й зручні поліпропіленові системи Wavin Ekoplastik, вражають своєю економічністю, зручні у транспортуванні і значно простіші у монтуванні, у порівнянні з традиційними металевими або іншими альтернативними системами. Чудова стійкість до корозії і заростання, наддовга служба і надійність змонтованих систем – все це є невід’ємними властивостями продукції Wavin Ekoplastik.

Cертифікована система керування якістю продукції, та система менеджменту Wavin Ekoplastik на рівні Європейських та світових стандартів, використання новітніх технологій і лише якісних, добірних матеріалів у виробництві труб та сполучних частин, є основною складовою якості продукції Wavin Ekoplastik та довіри клієнтів, що роками з довірою вібірають саме цю продукцію. Безсумнівним фактом, що підтверджує неспадаючий попит на продукцію торгівельної марки Wavin Ekoplastik є той, що на даний момент наша продукція є відомою на увесь світ, зокрема для багатьох споживачів у Європі, на Близькому Сході, у Південній Америці, Російській Федерації, Україні, та навіть у Японії.

Компанія Wavin Ekoplastik s.r.o виробляє труби і фітинги PPR та PP-RCT найрізноманітнішого призначеня, для застосування в різних галузях промисловості. Елементи трубопроводів, що постачаються в Україну запропоновані у двох кольорах – білому і світло-сірому. Поліпропіленові труби Wavin Ekoplastik, залежно від призначення та застосування, виробляються з високоякісного первинного поліпропілену європейського виробництва, типу 3, що має гігієнічні та екологічні сертифікати провідних країн Європи.

КАТЕГОРІЇ
СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ ВЖЕ СЬОГОДНІ!