ВИРОБНИЦТВО ТА ПОСЛУГИ

ВИРОБНИЦТВО WAVIN EKOPLASTIK s.r.o

Виробництво: Виробничі потужності WAVIN Ekoplastik s.r.o росташовані в Чеській республіці. Головний офіс компаніі та основне виробництво фітингів знаходиться в місті Костелец над Лабем. Основне виробництво поліпропіленових труб та міжнародний логістичний центр знаходиться в Горні Почерніце (промислове передмістя Праги).

Обладнання: Найсучасніше та унікальне європейське обладнання, що регулярно оновлюється і вдосконалюється, якісна європейська сировина, досвідчений, кваліфікований персонал, а також суворе дотримання екологічних норм - ось головна риса виробництва WAVIN Ekoplastik, що забезпечує якість і надійність продукції.

Докладнішу інформацію про росташування заводів WAVIN Ekoplastik можна отримати в розділі Контакти.

ПОСЛУГИ WAVIN EKOPLASTIK s.r.o

Технічний сервіс: Відділ технічного маркетингу надає консультаційні послуги професіоналам та широкій громадськості щодо застосування виробів Wavin Ekoplastik, використання полімерів, проектування внутрішніх розподільних систем водопостачання, а також надає інформацію для допомоги в проектуванні, реалізації та здачі в експлуатацію будівельних об’єктів.

Співпраця з Партнерами в Україні: В рамках програми співпраці з Партнерами в Україні, проводяться регулярні навчання, в яких викладаються основи будівельних технологій. Ми надаємо знижки на матеріали для навчання, організуємо екскурсії на підприємство, надаємо допомогу в отриманні інформації.

ДОДАТКОВІ РОЗДІЛИ:

ІСТОРІЯ EKOPLASTIK

Історія компанії WAVIN Ekoplastik

ВИРОБНИЦТВО

Опис виробництва та послуг WAVIN Ekoplastik s.r.o

ЕКСКУРСІЯ ЗАВОДОМ

Віртуальна екскурсія виробництвом

МІСІЯ Й ЦІННОСТІ

Основні принципи компанії WAVIN Ekoplastik s.r.o