ВІДСТАНЬ МІЖ ОПОРАМИ ДЛЯ АРМОВАНИХ ТРУБ

Розрахунок максимальної відстані між рухомими кріпленнями для армованих труб

Для розрахунку максимальної відстані між рухомими кріпленнями, під час прокладання розподільчих трубопровідних систем із застосуванням поліпропіленових труб із базальтовим чи алюмінієвим армуванням від WAVIN Ekoplastik, цей калькулятор допоможе розрахувати правильну відстань і оптимальну кількість рухомих кріплень.

Увага! Калькулятор призначено для розрахунків систем трубопроводів, виключно виробництва компанії WAVIN Ekoplastik s.r.o. У разі застосування розрахунків до продукції інших виробників, відповідність обчислень реальним характеристикам не гарантовано.

Порядок використання калькулятора:

1) Оберіть спосіб розташування трубопроводу: "Горизонтальний" чи "Вертикальний";

Наприклад: Горизонтальний

2) Оберіть з випадаючого списку діаметр труб, для якого розраховується відстань між кріпленнями;

Наприклад: 32 мм

3) Оберіть з випадаючого списку тип труб, які планується використовувати у майбутній системі;

Наприклад: Wavin Ekoplastik Fiber Basalt Plus

4) Введіть максимальну температуру рідини в градусах Цельсія, яка буде проходити по Вашому майбутньому трубопроводі;

Наприклад: 60

5) Натисніть на кнопку "РОЗРАХУВАТИ"

ПРИМІТКА 1: Зверніть увагу, що деякі, окремі типи труб випускаються не у всіх діаметрах. Якщо калькулятор видав нульове значення L, можливо Ви вибрали діаметр труби, що наразі не випускається компанією WAVIN Ekoplastik s.r.o.

ПРИМІТКА 2: Зверніть також увагу, що деякі, типи труб мають певні обмеження по температурі теплоносія. Якщо калькулятор видав нульове значення L, а також попередження про перевищення допустимої температури, ймовірно вибраний Вами тип труби не призначений для вирішення певної задачі.

КРІПЛЕННЯ АРМОВАНИХ ТРУБ  • [мм]
  • [°C]
  • L = [см]

Отримане значення L у сантиметрах означає, що на вибраному Вами трубопроводі, за вказаних умов, рухомі кріплення рекомендується розміщувати не рідше ніж на відстані, що дорівнює L. Тобто за необхідності можна встановлювати кріплення частіше ніж в отриманій величині якщо в цьому виникає потреба, проте слід зауважити, що занадто велика кількість кріплень також не є бажаною, бо це не зовсім доцільно з економічних причин.

Слід зазначити, що думка деяких фахівців, про ніби-то "надійнішу фіксацію труб за рахунок збільшеної кількості кріплень" - не є доцільною, як з інженерних так і з економічних причин. Щоб надійно закріпити трубу слід правильно розрахувати та розмістити рухомі і нерухомі кріплення з урахуванням компенсації лінійного теплового розширення магістралі. Для більш детального розуміння кріплення пластикових труб з поліпропілену ознайомтеся будь-ласка з Інструкцією з інсталяції WAVIN Ekoplastik.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ДОДАТКОВІ КАЛЬКУЛЯТОРИ:

РОЗРАХУНОК ЛІНІЙНОГО РОЗШИРЕННЯ

Калькулятор розрахунку лінійного теплового розширення труб

РОЗРАХУНОК ПЛЕЧА КОМПЕНСАТОРА

Калькулятор розрахунку компенсаційного плеча

КОМПЕНСУЮЧА ПЕТЛЯ

Калькулятор застосування компенсуючої петлі

ВІДСТАНЬ МІЖ ОПОРАМИ ДЛЯ НЕАРМОВАНИХ ТРУБ

Максимальна відстань між рухомими кріпленнями