КАЛЬКУЛЯТОР: КОМПЕНСУЮЧА ПЕТЛЯ

Розрахунок компенсуючої петлі

Як одне з рішень щодо компенсації лінійного теплового розширення пластикових трубопровідних систем з поліпропілену на діаметрах від 16 до 40 мм, компанія WAVIN Ekoplastik s.r.o пропонує використання спеціального фітинга - компенсуючої петлі. Оскільки компенсуюча петля має сталі характеристики, що залежать тільки від діаметру труби, розрахунок компенсатора на основі компенсуючої петлі Wavin Ekoplastik проводиться дещо інакше, ніж інші типи компенсаторів. Цей калькулятор допоможе виконати Вам необхідні розрахунки.

Увага! Калькулятор призначено для розрахунків систем трубопроводів, виключно виробництва компанії WAVIN Ekoplastik s.r.o. У разі застосування розрахунків до продукції інших виробників, відповідність обчислень реальним характеристикам не гарантовано.

Порядок використання калькулятора:

1) Оберіть з випадаючого списку потрібний діаметр труби;

Наприклад: Діаметр 20 мм

2) Оберіть з випадаючого списку тип труб, які планується використовувати у майбутній системі;

Наприклад: Wavin Ekoplastik Stabi Plus

3) Натисніть на кнопку "РОЗРАХУВАТИ"

ПРИМІТКА: Зверніть увагу, що деякі, окремі типи труб випускаються не у всіх діаметрах. Якщо калькулятор видав нульове значення L, можливо Ви вибрали діаметр труби, що наразі не випускається компанією WAVIN Ekoplastik s.r.o.

КОМПЕНСУЮЧА ПЕТЛЯ

  • [мм]
  • L = [м]

Отримане значення L є максимальною відстанню між двома сусідніми нерухомими кріпленнями по прямій лінії, при якому стандартна компенсуюча петля відповідного діаметру нормально функціонує. У разі, коли відстань між двома нерухомими кріпленнями для обраного типу труб повинна бути більшою за обчислені значення, а також на діаметрах трубопроводів вище за 40 мм, слід застосовувати U-, L- та Z-подібні компенсатори (в залежності від умов прокладання труб). Для більш глибокого розуміння того, про що йдеться, дивіться будь-ласка малюнок:

КОМПЕНСУЮЧА ПЕТЛЯ: УМОВНІ ПОЗНАЧЕННЯ

L - відстань між двома нерухомими кріпленнями;

L/2 - напівплече компенсатора;

РК - рухоме (ковзаюче) кріплення;

НК - нерухоме (жорстке) кріплення;

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ДОДАТКОВІ КАЛЬКУЛЯТОРИ:

РОЗРАХУНОК ЛІНІЙНОГО РОЗШИРЕННЯ

Калькулятор розрахунку лінійного теплового розширення труб

РОЗРАХУНОК ПЛЕЧА КОМПЕНСАТОРА

Калькулятор розрахунку компенсаційного плеча

ВІДСТАНЬ МІЖ ОПОРАМИ ДЛЯ НЕАРМОВАНИХ ТРУБ

Максимальна відстань між рухомими кріпленнями

ВІДСТАНЬ МІЖ ОПОРАМИ ДЛЯ АРМОВАНИХ ТРУБ

Максимальна відстань між рухомими кріпленнями