ПІДРОБКИ WAVIN EKOPLASTIK В УКРАЇНІ

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ СУМНІВИ У СПРАВЖНЬОСТІ ПРОДУКЦІЇ WAVIN EKOPLASTIK?

Сфотографуйте маркування підозрілої труби чи фітинга (бажано повністю), й надішліть ці фото регіональному представникові WAVIN Ekoplastik s.r.o в Україні. Також у листі напишіть, де саме Ви побачили, чи придбали підозрілий товар? Контакти представника в Україні знаходяться тут. Вашу повну анонімність та безпеку гарантовано!

Як не натрапити на підробку?

Офіційні партнери Wavin Ekoplastik s.r.o мають однакові умови закупівлі від заводу-виробника. Якщо вам пропонують продукцію Wavin Ekoplastik на 30-40 і більше відсотків дешевше, ніж у офіційних постачальників, вам пропонують неякісну підробку.

Також компанія WAVIN Ekoplastik s.r.o не проводить "акцій", зі значним зниженням ціни, оскільки собівартість виготовленя оригінальної продукції висока, а ціна на продукцію обумовлена високою вартістю якісних матеріалів, з яких вона виготовлена. Виробник не в змозі знижувати ціну, бо це означає роботу у збиток.

Шукаєте "найдешевший Ekoplastik"? Знайдете підробку.

Ми завжди з повагою ставимося до дрібних підприємців, що працюють на базарах України. Проте, нажаль, постійно виявляємо, що велика кількість базарних продавців - є постачальниками фальсифікату з Китаю, та з підпільних, ніде не зареєстрованих українських "виробництв". Часто підробка продається з фальшивими, або простроченими сертифікатами якості, а найчастіше взагалі без будь-яких документів - виключно за готівку. Невідоме й походження сировини з якої виготовлено фальсифікат.

Крім того в умовах базара майже неможливе правильне складування та зберігання продукції, що звісно не сприяє її гігієнічності й цілісності перед потраплянням до споживача.

Звертайтесь до офіційних постачальників продукції Wavin Ekoplastik, де якість контролює виробник.

Останнім часом набуває все більшої популярності практика замовлення товарів через Інтернет-магазини, та віртуальні торгові майданчики. Нажаль продавці фальсифікату теж активно використовують можливість торгувати через інтернет, при чому гучні назви типу OLX, чи Prom.ua не відлякують шахраїв, а навпаки.

Деякі інтернет-магазини викладають на своїх сторінках оригінальні зображення і описи продукції WAVIN Ekoplastik, проте з дуже привабливими цінами. Замовнику при цьому відправляється підробка.

Не купуйте продукцію у сумнівних інтернет-магазинах. Перелік перевірених інтернет-магазинів дивіться у розділі "Де придбати?".

Виробництво компанії Wavin Ekoplastik s.r.o фізично разташоване в Європейському Союзі (у Чеській республіці). Сировину для виробництва ми закуповуємо також тільки в Європі. Головна валюта Європейського Союзу - евро (EUR), тому не має жодного сенсу перераховувати ціни в американські долари. Китайські постачальники підробок навпаки, виставляють свої ціни виключно в американських доларах, а продавцям підробок відповідно немає жодного сенсу перераховувати свої ціни в євро.

Запитайте прайс у продавця. Якщо Ekoplastik за долари - це підробка.

Чеська компанія Wavin Ekoplastik s.r.o не надавала і не планує надавати жодних "ліцензій на виробництво", "дозволів на виробництво" своєї продукції в Україні, в Турції, чи в Китаї, а також не має і не планує будувати "заводів" у цих країнах. Оригінальна продукція, що постачається в Україну, виробляється виключно в Чеській республіці. Продавці, що розповідають про "українське виробництво Ekoplastik" - обманюють Вас, пропонуючи підробку.

Вам пропонують Ekoplastik, що "виробляється в Україні", чи "в Китаї"? Це підробка.

Компанія WAVIN Ekoplastik s.r.o постачає свою продукцію в 55 країн світу під одним єдиним брендом - Wavin Ekoplastik. Ніяких "економ-пропозицій", "спеціальних версій", здешевлених "суббрендів для України", "підпільних" торгівельних марок, чи "серій економ-класу" ми не виробляємо. Ніяких замовлень на здешевлені труби й фітинги для будь-яких у тому числі й українських компаній чи брендів ми не виконуємо. Такі пропозиції від продавців - спроба продати Вам підробку.

Пропонують іншу схожу марку, що буцімто "виробляється на тому ж заводі що й Wavin Ekoplastik"? Це підробка.

Деякі виробники дешевої продукції, у тому числі в Україні, намагаються паразитувати на добре відомій чеській марці, випускаючи неякісну, але дешеву продукцію з маркуванням, що нагадує маркування WAVIN Ekoplastik. Наприклад може бути дописано або переставлено букви в назві, змінено опис, дописано слова, котрі не зустрічаються в оригінальному маркуванні. Продавці в свою чергу намагаються продавати таку продукцію під виглядом оригінального Ekoplastik, проте це є порушенням Законів України та міжнародних Законів, адже торгівельні марки Ekoplastik та Wavin Ekoplastik є офіційно зареєстровані у багатьох країнах, у тому числі й в Україні (з 1997 року). Крім того - це введення покупців в оману, що теж є порушенням іх законних прав.

Уважно читайте маркування труб і фітингів, котрі збираєтесь купувати. Будь-які помилки і розбіжності у написах з оригіналом вказують на підробку. Сумніваєтесь? Зверніться до представника в Україні.

Компанія WAVIN Ekoplastik s.r.o, не виготовляла раніше, не випускає і ніколи не буде виготовляти труби з алюмінієвим прошарком всередині труби, так званий "Композит". Труби Ekoplastik Stabi та Ekoplastik Therm мають виключно зовнішнє армування алюмінієм (під зачистку). Це зроблено для того, щоб алюмінієвий шар ні в якому разі не контактував з питною водою, а труба з часом не розшарувалася під впливом високої температури.

Вам пропонують труби "Ekoplastik" з алюмінієм всередині? Це підробка!

Труби й фітинги WAVIN Ekoplastik з заводу продаються запаковані у фірмове пакування. Пакування забезпечує збереження труб і фітингів від негативних зовнішніх впливів на шляху від заводу до споживача. Труби запаковано у фірмові поліетиленові рукави, запаяні з обох боків. Фітинги продаються у фірмових поліетиленових пакетах з маркуванням чеською мовою, які потім складено у фірмові картонні коробки. Якщо коробок у продавця не виявиться, а труби лежать просто насипом - велика вірогідність, що Вам пропонують придбати контрабандний або підробний товар, на який компанія-виробник має право не надавати жодних гарантій, принаймні через те, що не дотримуються умови транспортування і зберігання продукції. Уникайте купувати труби й фітинги WAVIN Ekoplastik без фірмового пакування. Виключення з цього правила - тільки для мережевих будівельних гіпермаркетів, наприклад "Епіцентр", "Нова Лінія", "Олді".

Відсутність пакування, або пакування, що істотно відрізняється від оригіналу? Це підробка.

Ознаки того, що Ви можливо придбали підробку:

Характерний "полістирольний" або фенольний запах і стійкий пластиковий присмак у питної води, що пройшла крізь такі труби. Якісний первинний поліпропіленовий гранулят не має запаху і смаку, проте має доволі високу ціну. Для виготовлення дешевих підробок використовують вторинний, перероблений пластик, який скуповують на пунктах вторинної переробки, та навіть на сміттєзвалищах. Звісно у таку "сировину" потрапляє будь-який пластик, навіть такий, що не можна використовувати для сантехнічних виробів і питної води. Він і дає "ароматизований" поліпропілен, з якого, доречі, доведеться пити воду.

Оригінальні труби й фітинги Wavin Ekoplastik не виділяють запаху й не надають воді будь-якого присмаку.

Інсталятори, котрим доводилося працювати з підробкою часто відмічають виділення отруйного диму в момент зварювання, та їдкий запах від труб, через який навіть сльозяться очі.

Оригінальні труби WAVIN Ekoplastik під час зварювання ніколи не димлять, та не виділяють будь-якого пластикового запаху. Інколи можна помітити ледь вловимий нешкідливий аромат, схожий на топлене молоко, або натуральний бджолиний віск. Проте цей аромат припиняється одразу ж після закінчення робіт по зварюванню і більше николи себе не проявляє.

Дешева сировина невідомого походження з нестабільними характеристиками. Відсутність культури виробництва, та будь-якого контролю якості. Що ще можна чекати від підробки?

Оригінальні труби й фітинги WAVIN Ekoplastik мають стабільні, заявлені виробником характеристики, не залежно від партії, чи дати виробництва. Вони ніколи не течуть і не піняться під час зварювання. Робота з оригінальною продукцією Wavin Ekoplastik легка і приємна. Якісні і надійні зварні шви виходять вже після кількох спроб, навіть у інсталятора-початківця, котрий до цього ніколи не працював з поліпропіленом.

Неякісний матеріал, що використовується у підробках є причиною частого звуження перерізу потоку, бо неможливо проконтролювати якість зварювання, коли невідома навіть реальна температура плавлення пластику. Не гріє радіатор опалення? До сусідів зверху не проходить питна вода? Річ не у Вашому невмінні. Проблема у дешевих та підроблених трубах.

Оригінальні труби WAVIN Ekoplastik практично неможливо заплавити, якщо хоча б приблизно дотримуватись інструкції з інсталяції та рекомендованої температури зварювання 250-270 градусів. Конструктивні особливості оригінальних фітингів WAVIN Ekoplastik, закладені під час їх розробки, дозволяють уникати багатьох помилок.

Підробні труби не тримають форму, маючи еліпсність, через невідповідність будь-яким технологічним нормам на виробництво. Вони деформуються навіть під час розрізання гострими ножицями, а нерідко й тріскаються. Фітинги, через дешеві форми китайського виробництва, або копіювання методом "зняття зліпку", мають зазубрини, технологічні напливи, що ніколи не допускаються в оригінальній продукції WAVIN Ekoplastik.

Оригінальна продукція Wavin Ekoplastik стійка до деформацій, не тріскає і не здавлюється під час розрізання, та має рівномірну, технічно бездоганну форму. Напливи і зазубрини на фітингах вважаються не кондиційними й не допускаються до продажу.

Як виглядають підробки?

СТАНЬТЕ ПАРТНЕРОМ ВЖЕ СЬОГОДНІ!